Menu
ﺳﻪشنبه, 06 فروردین,1398

بیانیه حفظ حریم شخصی

بیانیه حفظ حریم شخصی

بیانیه حفظ حریم شخصی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان

به پرتال اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان خوش آمدید. اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان برای حریم خصوصي کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در اين بيانيه شرح داده مي شود كه چه اطلاعاتي ، چگونه و به چه منظور از كاربران اين مجموعه آموزشی دريافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضيح داده مي شود . اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان حفظ حريم شخصي شما را تضمين مي‌كند. اگر در هنگام استفاده از اين پايگاه اينترنتي، از شما اطلاعاتي خواسته شود كه هويت‌تان را آشكار كند مي‌توانيد مطمئن باشيد كه از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در اين بيانيه استفاده مي‌شود. در هر حال تعهدات و مسئوليت‌هاي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان محدود به توانايي‌ها و امكانات اداره کل بوده و اين مجموعه آموزشی در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رويدادهاي غيرمترقبه و يا اتفاقاتي كه منتسب يا ناشي از اقدامات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان نباشد، مسئوليت و يا تعهدي نخواهد داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما مي‌توانيد با مراجعه به اين صفحه از تغييرات ايجاد شده در بيانيه حفظ حريم شخصي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان مطلع شويد.
-
اطلاعاتی که دریافت می گردد :
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. اين اطلاعات براي اعمال خدمات، حفظ کيفيت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومي ناظر به استفاده از پايگاه اينترنتي به کار گرفته مي‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
۱) اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملي, شماره تلفن

۲) اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
۳) اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌هاي ارجاع‌دهنده.
-
چگونگی بهره برداری از اطلاعات :
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده براي اهداف ذيل استفاده مي‌کند :
۱) ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران
۲) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
۳) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و يا ديگر اطلاعات
۴) استفاده در سامانه های مختلف این اداره اداره کل
توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصي خود را از طريق اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان افشا کنيد، ممکن است اين اطلاعات توسط سايرين به كار گرفته شود. اين اداره کل هيچ يك از ارتباطات آنلاين خصوصي شما را رصد نمي‌كند.
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان پیشنهاد می کند بیانیه حريم خصوصي سايت‌هايي را که مي‌خواهيد از طريق اين مجموعه اموزشی به آنها لينک دهيد، مرور كرده و بدانيد آن سايت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوري، استفاده و منتشر مي‌كنند. اين اداره کل نسبت به بيانيه حريم خصوصي و همچنين ساير محتواهاي سايت‌هاي خارج از خانواده اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.
-
امنیت اطلاعات :
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهاي رايانه فراهم کرده‌ايد، به شکل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تأييد نشده محافظت مي‌كند . هنگامي كه اطلاعات شما (مانند شماره حساب كارت اعتباري) به سايتي ديگر منتقل ميشود، با استفاده از كدسازي، مانند پروتكل SSL محافظت مي‌شود. اين اداره کل اطلاعات شخصي را بدون اجازه صريح شما استفاده و افشا نمي‌كند و به اشخاص ثالث ارائه نمي دهد، مگر اينكه از طرف مراجع قضايي حكمي براي اين كار دريافت كند.
-
محتوی وب سایت :
وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندين سامانه نرم افزاري مي باشد که هر يک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رساني فعاليت هاي سازمان و سرويس دهي بهتر به مراجعين مراکز آموزشی عموم مردم، اساتيد، كاركنان شاغل يا بازنشسته و دانشجويان طراحي شده است .
- استفاده از کوکی ها :
پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان از کوکی‌ها به منظور کمك كردن به شما در راستاي شخصي‌سازي تجربه آنلاين‌تان استفاده مي‌كند. كوكي يك فايل متني است كه توسط سرور پرتال بر روي هارد ديسك شما قرار داده مي‌شود تا بتواند اطلاعاتي در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. كوكي‌ها نمي‌توانند به منظور اجراي برنامه‌ها يا ارائه ويروس‌ها به رايانه شما مورد استفاده قرار گيرند.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را داريد. بسياري از مرورگرها به طور خودکار کوکي‌ها را قبول مي‌كنند اما اگر خواستيد، مي‌توانيد معمولاً تنظيمات مرورگر خود را براي نپذيرفتن كوكي‌ها تنظيم كنيد.
-
مالکیت معنوی و حق انتشار :
این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامي ايران ، تحت مالکيت معنوي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان مي‌باشد. هرگونه توليد مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زير سايت‌ها و يا چاپ تمام يا بخشي از هر نوع محتواي موجود در اين سايت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردي كه موافقت‌نامه معتبر كتبي از سوي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان صادر شده باشد.
هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد. موارد احتمالي نيز فقط براي نشان دادن خدمات مرتبط به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان يا ديگر واحد هاي زيرمجموعه و وابسته به اين اداره کل مي باشد.
ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایي غير از سايت‌هاي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان وجود داشته باشد که در اين صورت، حقوق مالکيت معنوي ما محتواي آن سايت‌ها را در بر نمي‌گيرد و براي اطلاع از نحوه استفاده از محتواي آنها به بخش شرايط و قوانين و يا بخش مالكيت معنوي خود آن سايت‌ها بايد رجوع شود.

لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

- پیوندها :
در پرتال اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به ساير مجموعه¬ها ، دانشگاه ها و ارگان ها وجود دارد که همگي مرتبط با نوع فعاليت این اداره کل است، تمامي اين سايت ها تحت قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايند. وقتي کاربر پرتال اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان از اين لينک ها استفاده مي نمايد در واقع از محدوده پرتال اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان خارج مي شود لذا مسئوليت كنترل محتوي و حفظ حريم شخصي افراد بر عهده سايت مربوطه مي باشد.
-
اطلاعات تماس :

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" اين دانشگاه را گرامي مي‌دارد. اگر معتقديد که اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان به اين بيانه وفادار نمانده، لطفا از طريق آدرس  info@zntvto.ir با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال  اداره کل و امنيت اطلاعات پيگيريهايي مطابق با قوانين و مقررات را به نحو شايسته انجام دهد.

دی ان ان