جزئیات خبر

جزئیات مطلب

بازدید مسئولین آموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه کشور و استان از کارگاه های آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 23 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار سایت

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
بازدید مسئولین آموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه کشور و استان  از کارگاه های آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان دکتر فتح الله پور ،معاون آموزش و پرورش سازمان برنامه و بودجه کشورو هیئت همراه به همراه  مسئولین برنامه بودجه استان و اداره کل فنی وحرفه ای  از مراکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید کردند.

در این بازدید که با هدف آشنایی بیشتر  مسئولان سازمان برنامه و بودجه کشور و استان با  فعالیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و روند اجرای فعالیت ها و دوره های آموزشی در کارگا ه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای  صورت گرفت .

در این بازدید طی محمدرضا انصاری ، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به تشریح فعالیت ها ، دستاورد ها و برنامه های این اداره در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای پرداخت.

وی کیفیت بخشی به آموزش ها را مورد تاکید قرار داد و حمایت های لازم از سوی سازمان برنامه بودجه کشور را برای دستیابی به اهداف تعیین شده در این خصوص ضروری بر شمرد.


 

Print

تعداد نمایش ها (92)/نظرات (0)

x
دی ان ان