Menu
شنبه, 27 مهر,1398

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

جلسه تبیین برنامه‌های گرامیداشت هفته ملی مهارت برگزار شد

جلسه برنامه‌ریزی و هم اندیشی گرامیداشت هفته ملی مهارت به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل و با حضور اعضاء کمیته برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل: جلسه برنامه ریزی و هم اندیشی گرامیداشت هفته ملی مهارت به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل و با حضور اعضاء کمیته در سالن جلسات برگزار شد.

در این جلسه انصاری ضمن تبریک هفته کرامت به شرح برنامه‌های پیشنهادی در هفته ملی مهارت پرداختند

ایشان با اشاره به اینکه اکتشاف، خلاقیت، پروژه محوری و تاثیرگذاری بخشی از ریز فاکتورهای مهارت‌هایی است که مشاغل بر آن اساس پایدار می‌ماند اظهار داشت: نقش آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در توسعه کشورها بر کسی پوشیده نیست که با بررسی کشورهای موفق در زمینه صنعت، این نقش به صورت ملموس‌تری خود را نشان می‌دهد.

در ادامه انصاری با بیان اینکه باید با برگزاری نشست‌های تخصصی چالش‌های هفته ملی مهارت آسیب شناسی شود تا با  برنامه ریزی منسجم شاهد توسعه و ترویج آموزش های مهارتی در این هفته باشیم افزود: با توجه به اینکه جامعه هدف آموزش‌های مهارتی جوانان و جویندگان کار هستند، دانشجویان و دانش آموزان مخاطب خاص آموزش فنی و حرفه‌ای در این هفته باشند.

انصاری گفت: هفته ملی مهارت به منظورتوسعه، ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی با ایجاد انگیزه و عزم ملی برای دستیابی به فرصت‌های شغلی پایدار و اطلاع رسانی، هدایت و فراگیر کردن هرچه بیشتر آموزش‌های مهارتی در سطوح مختلف می باشد .

در ادامه ایشان اجرای برنامه‌های متنوع در هفته ملی مهارت به منظور آشنایی مخاطبان و گروه‌های هدف با رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای را اولویت مراکز عنوان نمودند.

برگزاری نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای کارآموزان در دو بخش دولتی و خصوصی ، افتتاح سالن سالن ورزش کارآموزان و همچنین افتتاح دو کارگاه آموزشی کمپ های بانوان و زندان و آماده سازی مراکز برای بازدید مسئولان و عموم مردم از جمله برنامه‌های این اداره می باشد.

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: اخبار سایتتعداد نمایش ها: 83

کلمات کلیدی:

x
دی ان ان