جزئیات خبر

جزئیات مطلب

در اداره کل فنی وحرفه ای استان زنجان صورت گرفت:

جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 25 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار سایت

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
در اداره کل فنی وحرفه ای استان زنجان صورت گرفت:

به گزارش روابط عمومی اداره کل فنی وحرفه ای استان زنجان ،دومین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان به ریاست  آقای خلیل حنیف مدیر کل امور استانهای وزارت کار،مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در سالن جلسات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار گردید.

محمدرضا یوسفی ،مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ضمن خیرمقدم گویی به حضار و تشکر از زحمات مدیران ادارات تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان به دستور کار جلسه  " برنامه ریزی و انجام هماهنگی های لازم برای سفر قریب الوقوع مقام عالی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و بیان نقطه نظرات و پیشنهادات مدیران دستگاههای عضو شورای هماهنگی " اشاره کردند.

این گزارش افزود:  هریک از مدیران دستگاهها ی تابعه نیز در این جلسه  گزارش کوتاهی از عملکرد حوزه کاری دستگاههای تحت پوشش وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی داده، مسائل ، مشكلات و نقطه نظرات و راهكارهاي خود را اعلام نمودند.

محمدرضا انصاری ،مدیر کل فنی وحرفه ای استان نیز ضمن تکر از مدیر کل اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به دومورد اشاره داشتند:رونمایی و بازدید از کارگاه صنایع خودرو که به کمک مسئولین استانی و اعتبارات و با تجهیزات به روز خودرو تجهیزشده است . و همچنین آبیاری هیدروپونیک که با کمک کارآموز دارنده مدال طلای المپیاد مهارتی و با توجه به مدیریت منابع آب به صورت واقعیت مجازی شبیه سازی کردیم که در جلسه ای کهمقام عالی وزارت هستند رونمایی می کنیم و همچنین به رستوران داخل مجموعه که آماده خدمت رسانی در تایم حضور مقام عای وزارت میباشد اشاره داشتند.

 در جلسه موارد توسط آقای خلیل حنیف مدیر کل اموراستانها دروزارت کار جمع بندی و مقرر گردید به دکتر ربیعی وزير محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعي منتقل تا در زمان سفر ايشان به استان زنجان( هفته های آتی ) تصميمات لازم اتخاذ گردد.

ودر پایان جلسه مدیر کل امور استانها در وزارت کار اشاره ای به فضای استان کرد و گفت : ازاینکه هماهنگ و به هم کمک میکنید جای تقدیر و تشکر دارد و هماهنگی که توام با همدلی باشد کمتر کتاب مدیریتی نوشته شده است .وخط درست مدیریت همین میباشد .

Print

تعداد نمایش ها (138)/نظرات (0)

x
دی ان ان