Menu
یکشنبه, 03 شهریور,1398

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

نشست خبری مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای در بازدید دانش آموزی و دانشجوئی

به گزارش روابط عمومی ،محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای آمادگی 14 مرکز آموزشی فنی وحرفه ای  در سراسر استان زنجان و بیش از 130 آموزشگاه های آزاد که مجهز به تجهيزات كارگاهي و آموزشي و مربيان توانمند و با تجربه میباشند را در جهت ارائه اطلاعات لازم به مخاطبین اعلام کرد.  

محمدرضا انصاری افزود:هدف از این بازدید دانش آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای با توجه به ضرورت اجتماعی کردن مفهوم مهارت آموزی و ترویج گفتگوی ملی مهارت با هدف آشنا کردن دانش آموزان و دانشجویان با مهارت آموزی، کار و کارآفرینی دانست .

مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای با توجه به وجود توانمندي ها، امكانات و ظرفيت هاي سخت افزاري و نرم افزاري قابل توجه در مراكز آموزش فني و حرفه اي و ضرورت معرفي آنها به جامعه، و همچنین زیرساخت خوب  طرح ملی ایران مهارت  را یکی از برنامه جدید و خوب در جهت آشنایی دانش آموزان از ابتدا با مشاغل اعلام کرد و فراگير کردن هرچه بيشتر آموزش هاي مهارتي بین دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی و همچنين ترويج و نهادينه كردن فرهنگ مهارت آموزي را از ابزار كليدي و زيرساختي تحقق برنامه هاي اشتغال نام برد.

وی بیان کرد: اجرای این برنامه اثرگذاری مطلوبی را در توسعه و ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی و شناساندن آموزش‌های مهارتی برای اقشار مختلف جامعه به همراه خواهد داشت .

  در پایان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان یادآور شد: برگزاری دوره های کوتاه مدت کپسولی،حضور مشاوران مراکز جهت راهنمایی و معرفی مراکز آموزش فنی و حرفه ای به دانش آموزان از جمله برنامه‌های درنظر گرفته‌شده در طرح بازدید دانش آموزی است .

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
1/0

دسته ها: اخبار سایتتعداد نمایش ها: 44

کلمات کلیدی:

x
دی ان ان