Menu
شنبه, 18 مرداد,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

بازديد مديركل آموزش فني و حرفه‌اي استان زنجان از شركت توليدي چيني نور

مهندس محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان زنجان از شركت توليدي چيني نور بازدید بعمل آورد به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان: به‌منظور تعامل بیشترآموزش های فنی و حرفه‌ای با صنایع، مهندس محمدرضا انصاری با حضور در شركت توليدي چيني نور در جریان کامل مراحل تولید چینی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان: به‌منظور تعامل بیشترآموزش های فنی و حرفه‌ای با صنایع، مهندس محمدرضا انصاری با حضور در شركت توليدي چيني نور در جریان کامل مراحل تولید چینی قرار گرفت.

مهندس محمدرضا انصاری در این بازدید با بیان اینکه صنایع در توسعه اقتصادی کشور نقش کلیدی دارند افزود: نقش آموزش های فنی و حرفه‌ای در تحقق این مسیر نیز کم رنگ نیست و آموزش‌ها باید در راستای تقاضای روز صنایع و با توجه به سیاست‌های شورای مهارت استان انجام شود .

ایشان در ادامـه افزود: اداره‌کـل آموزش فنی و حـرفه‌ای توانایی برگزاری دوره‌های آموزش مهارتی را داشته و آمـاده هر گونه خدمت رسانی به بخش صنعت و معرفی تکنسینهای ماهر و کاربلد به این شرکت را دارد.

وی در جریان این بازدید که با هدف هماهنگی جهت استفاده از ظرفیت‌های این شرکت صورت گرفت بر اجرا و ارائـه آموزش های تخصصی در این حوزه با توجه به نیاز روز بازار شرکت تولیدی چینی نور تأکید نمود .
 

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان