Menu
پنجشنبه, 08 خرداد,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

برگزاری جلسه‌ی کمیته تولید محتوای اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان

اولین جلسه شورای کمیته تولید محتوای آموزشی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل و با حضور کلیه اعضاء، با هدف ارائه آموزش‌ها در فضاهای مجازی و سایت‌های اداره‌کل و آپارات برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: اولین جلسه شورای کمیته تولید محتوای آموزشی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل و با حضور کلیه اعضاء، با هدف ارائه آموزش‌ها در فضاهای مجازی و سایت‌های اداره‌کل و آپارات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان:  اولین جلسه شورای کمیته تولید محتوای آموزشی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل و با حضور کلیه اعضاء، با هدف ارائه آموزش‌ها در فضاهای مجازی و سایت‌های اداره‌کل و آپارات برگزار شد. 

محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای، ضمن گرامیداشت لیالی پر فیض و بابرکت قدر و تشكر از زحمات همكاران در پیشرفت تولید محتواهای آموزشی و با اشاره به شیوع بیماری کرونا در استان و لزوم عدم حضور کارآموزان در کارگاه‌ اظهار کرد: محتوای الکترونیکی تولید شده به عنوان مکمل آموزش‌های مهارتی در فضاهای مجازی، سایت اداره‌کل و سایت آپارات ارائه می‌شود

وی با تاکید بر این که محتوای آموزشی تولید شده،  براساس استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بوده، افزود : این محتواهای آموزشی برای کلیه کارآموزان در دسترس و قابل استفاده باشد.

در ادامه،  اعضای کمیته تولید محتوای، گزارشی از اقدامات خود در زمینه‌ی تولید محتواهای الکترونیکی ارائه داده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انصاری در پایان، ضمن ارائه رهنمودهای لازم، ابراز امیدواری کرد با این رویکرد زمینه دسترسی تمامی مهارت‌آموزان سطح استان به آموزش‌های لازم با توجه به شرایط موجود و به‌منظور حفظ سلامتی آنان فراهم شود.

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان