Menu
شنبه, 18 مرداد,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

برگزاری دوره‌ی آموزشی « مدیریت بحران » ویژه مدیران

دوره‌ی آموزشی « مدیریت بحران » ویژه مدیران در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: به منظور ارتقاء سطح آگاهی کارکنان دوره‌ی آموزشی « مدیریت بحران » ویژه مدیران در سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: به منظور ارتقاء سطح آگاهی کارکنان دوره‌ی آموزشی « مدیریت بحران » ویژه مدیران در سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد.

مدیریت بحران به عملکردهای فوری و بسیار مهم سازمان‌ها اشاره دارد و اگر به شکست منتهی شود، منافع کلیه سهامداران و گاهی بقای سازمان با خطرات جدی روبرو خواهد شد. کارشناسان منابع انسانی در روابط عمومی، اعضای خیلی مهم تیم مدیریت بحران سازمان‌ها محسوب می‌شوند. از این جهت، جمع‌آوری اطلاعات کاربردی در مورد مدیریت بحران در سازمان‌های مختلف از جمله نگرانی‌های پرسنل بخش روابط عمومی محسوب می‌شود.

سلطانی رییس اداره امور عمومی و پشتیبانی گفت: در این دوره‌ی آموزشی مطالبی در خصوص تعاریف و مفاهیم مدیریت بحران، انواع بحران، مراحل و چرخه مدیریت بحران، اهداف مدیریت بحران، پیشگیری از بلایا و سوانح طبیعی، آمادگی، مقابله و کاهش اثرات در مواجه با این بلایا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 شایان توجه است از مهم‌ترین سرفصل‌های اصلی این دوره آموزشی می‌توان به مباحث مديريتي با رويکرد مديريت بحران، اسناد بالادستي و نحوه مديريت و فرماندهي بحران، مطالعات موردي حوادث ملي و منطقه‌اي اشاره کرد.

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان