Menu
شنبه, 18 مرداد,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

برگزاری دوره‌ی آموزشی « مدیریت سبز » در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان

دوره‌ی آموزشی « مدیریت سبز » در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: در راستای سیاست های مصرف بهینه منابع و حفاظت از منابع پایه و محیط زیست دوره‌ی آموزشی « مدیریت سبز » با حضور معاونین، رؤسای ادارات، واحدها و مراکز آموزشی شهرستان زنجان به همراه کارشناسان در سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: در راستای سیاست های مصرف بهینه منابع و حفاظت از منابع پایه و محیط زیست دوره‌ی آموزشی « مدیریت سبز » با حضور معاونین، رؤسای ادارات، واحدها و مراکز آموزشی شهرستان زنجان به همراه کارشناسان   در سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد.

این دوره با حضور مدرس شرکت توزیع برق و با هدف آشنایی کارکنان با اصول و فنون نظام مدیریت سبز، کاهش هزینه‌های دولت و اعمال سیاست‌های بهینه منابع و حفاظت از محیط زیست برگزار شد .

مهندس محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در خصوص برگزاری این دوره‌ی آموزشی گفت:  طراحی و استقرار نظام مدیریت سبز می‌تواند از بخش دولتی آغاز شده و در تداوم موفقیت‌آمیز خود در واحدهای خصوصی و تعاونی و نیز در بخش‌های خانگی تسری یابد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در ادامه افزود: اجتناب از مصرف بی‌رویه آب و برق و بنزین و گازوییل و سایر اقلام و حامل‌های انرژی و همچنین مصرف بی‌رویه کاغذ، مواد اولیه و سایر اقلام مصرف شدنی را از جمله اهداف اجرای مدیریت سبز در ادارات دولتی برشمرد.

در پایان، تغییر نگرش و بینش مدیران و کارکنان برای استفاده بهینه منابع در اختیار و جلب مشارکت آنان برای رفع مسایل زیست محیطی و صرفه جویی در منابع و نگهداری و توسعه فضای سبز در محل های کار و تولید از دیگر اهداف این دوره آموزشی می‌باشد.

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان