Menu
شنبه, 18 مرداد,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

ديدار مهندس محمدرضا انصاري با مديرعامل شركت مينوي خرم دره

مهندس محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان از شركت مينوي خرم دره بازدید بعمل آورد به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان: به‌منظور تعامل بیشترآموزش‌های فنی و حرفه‌ای با صنایع، مهندس محمدرضا انصاری با حضور در شركت مينوي خرم دره، بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان:  به‌منظور تعامل بیشترآموزش‌های فنی و حرفه‌ای با صنایع، مهندس محمدرضا انصاری  با حضور در شركت مينوي خرم دره، بازدید بعمل آورد.

در ابتدای این بازدید، محمدتقی قلندرلکی مدیرعامل شرکت مینو ضمن خوشامدگویی، توضیحات کاملی در ارتباط با روند تولید، نوع محصولات، ظرفیت تولید و همچنین فعالیت‌های صورت پذیرفته در این مجموعه ارائه نمود.

ایشان افزودند: شرکت صنعتی مینو در استان زنجان شهرستان خرم‌دره مستقر است که در سال۱۳۵۱ در زمینی ۵۴ هکتاری احداث و در سال ۱۳۵۴ تولید محصولات خود را آغاز نمود و در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده بیسکویت در ایران با چهار خط تولید است و روزانه در حدود۲۲۰ تن بیسکویت، از خانواده ساقه طلایی تولید می‌شود. علاوه‌ بر آن خطوط دیگری از جمله آبنبات، شیرینی، پفک و بستنی زمستانی درحال تولید است،

در ادامه این بازدید، مهندس محمدرضا انصاری گفت: با توجه به اینکه آموزش‌های مهارتی از مهمترین مولفه‌های رونق تولید و افزایش بهره‌وری در جامعه است اظهار داشت: آموزش‌های تئوری در کنار آموزش‌های مهارتی به کارکنان ماهر، موجب تغییر رفتار و اثر بخشی بهتر آنها می‌شود و اگر این مهارت‌ها به صورت نیازسنجی دقیق و درست احصا شده و به نیروی کار شاغل در صنعت آموزش داده شود بهره‌وری عمومی در کشور روی خواهد داد .

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان