Menu
یکشنبه, 22 تیر,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با همکاری مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای برگزار می‌کند:

نخستین جشنواره کشوری تولید فیلم‌های کوتاه مهارت‌آموزی با مشارکت شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: با عنایت به اینکه امروزه آموزش و یادگیری، فناوری‌های نوین آموزشی نقش بسزایی ایفا می‌نماید در این مسیر نیاز به استفاده از امکانات فناوری‌های موبایلی توسط مربیان جهت توسعه آموزش‌ها و پویایی یادگیرنده بدون در نظر گرفتن زمان و مکان می‌باشد. در این راستا مرکز تربیت مربی وپژوهش‌های فنی و حرفه‌ای در نظر دارد با مشارکت شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران « جشنواره کشوری تولید فیلم‌های کوتاه مهارت‌آموزی » با محوریت مربیان اجرا نماید.

نخستین جشنواره کشوری تولید فیلم‌های کوتاه مهارت‌آموزی با مشارکت شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: با عنایت به اینکه امروزه آموزش و یادگیری، فناوری‌های نوین آموزشی نقش بسزایی ایفا می‌نماید در این مسیر نیاز به استفاده از امکانات فناوری‌های موبایلی توسط مربیان جهت توسعه آموزش‌ها و پویایی یادگیرنده بدون در نظر گرفتن زمان و مکان می‌باشد.

در این راستا مرکز تربیت مربی وپژوهش‌های فنی و حرفه‌ای در نظر دارد با مشارکت شبکه آموزش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران « جشنواره کشوری تولید فیلم‌های کوتاه مهارت‌آموزی » با محوریت مربیان اجرا نماید.

  •  شروع فراخوان ۲۶ خرداد
  •  مهلت ارسال آثار ۲۵ تیر
  •  اعلام برگزیدگان جشنواره ۳۱ تیر
  • آدرس دبیرخانه جشنواره : کرج . آزادگان . میدان طالقانی . بلوار تعاون . بلوار تربیت مربی . مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای

 

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان