Menu
جمعه, 15 فروردین,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

محمدرضا انصاری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از سوی استاندار به عنوان عضو کمیته تهیه ماسک و البسه بیمارستانی استان انتخاب شد

محمدرضا انصاری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از سوی استاندار به عنوان عضو کمیته تهیه ماسک و البسه بیمارستانی استان انتخاب شد. انتخاب مهندس محمدرضا انصاری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به عنوان عضو کمیته تهیه ماسک و البسه بیمارستانی استان زنجان از سوی استاندار به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: عملکرد مهندس محمدرضا انصاری و همکاران آموزش فنی و حرفه‌ای در استان‌ها و به ویژه استان زنجان در رابطه با راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک‌های با کیفیت در مراکز، منجر به انتخاب مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به عنوان عضو کمیته تهیه ماسک و البسه بیمارستانی استان از سوی استاندار شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: عملکرد مهندس محمدرضا انصاری و همکاران آموزش فنی و حرفه‌ای در استان‌ها و به ویژه استان زنجان در رابطه با راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک‌های با کیفیت در مراکز، منجر به انتخاب مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به عنوان عضو کمیته تهیه ماسک و البسه بیمارستانی استان از سوی استاندار شد.

این کارگاه‌ها با استفاده از ظرفیت‌های موجود و موثر اداره‌کل فنی و حرفه‌ای و با همکاری نهادها و ارگان‌های دولتی از جمله هلال احمر، استانداری، فرمانداری فعال شده و این مهم از فعالیت انسان دوستانه داوطلبان در راستای پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس می‌باشد.
شایان ذکر است تولید واقعی ماسک در استان زنجان در حال حاضر روزانه به 60000 عدد رسیده است و این تعداد با همت 180 دوزنده از کارکنان، رؤسای مراکز، مربیان، کارآموزان و نیروهای داوطلب که با تهیه ۶ تن ماده اولیه با پیگیری و مدیریت دکتر حقیقی، استاندار زنجان و این اداره‌کل و کمک‌های نقدی خیرین و بودجه استانی تولید می‌شود.

ماسک‌ها در شرایط کاملا استریل با تایید معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و با صدور مجوز لازم توسط این معاونت تولید و روزانه در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی توزیع می‌شوند.

روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای به همه مربیان، مدیران و تلاشگران بخش دولتی و خصوصی دراین عرصه،  "خداقوت و خسته نباشید" می‌گوید.

 

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان