Menu
پنجشنبه, 08 خرداد,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

مدیر آموزش فنی و حرفه ای زنجان در دیدار با دکتر ابتکار، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت : توسعه آموزش های مهارتی متناسب با نیاز روز /مهارت آموزی در محیط کار واقعی، می باشد .

این مسئول در دیدار با  معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده بیان داشت: باید بدانیم کلید واژه طرح کاد، استاد شاگردی را در گذشته داشتیم و اکنون به مهارت آموزی در محیط کار واقعی تغییر نام داده است و از سیاست های مهم است که مکلف شدیم این آموزش ها را در استان به اجرا در آوریم .

وی ادامه داد: فرد با مهارت آموزی در محیط کار واقعی، آموزش کارآفرینی گرفته، رونق کسب و کار و مراوده با مشتری پیدا کرده و فرد قابلی در حوزه اشتغال شده و اشتغال ایجاد می کند .

به گزارش روابط عمومی مرکز :   دکتر ابتکار  در راستای حمایت از مشاغل خانگی ، در دیدار با خانواده فنی و حرفه ای در استان زنجان و کارگاههای مهارت آموزی در محیط کار واقعی  ، خاطرنشان کرد: زنان نیمی از تولیدات صنایع دستی را به خود اختصاص داده اند که آمار قابل توجهی است و سعی می شود تولیدات به سمت استاندارد بودن ،کیفی سازی  و بومی شدن برود، تا در بازاریابی و فروش آن مشکلی نداشته باشیم.

Print
نویسنده: markaz3
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: اخبارتعداد نمایش ها: 102

کلمات کلیدی:

x
دی ان ان