Menu
پنجشنبه, 08 خرداد,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به‌مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به‌مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت و پیروزی پیامی صادر کرد. در متن این پیام مهندس محمدرضا انصاری آمده است: سوم خردادماه یادآور حماسه آفرینی‌ها، رشادت‌ها و دلاوری‌های مردان خالص و پاکی است که حاضر نشدند وجبی از دامان خاک این سرزمین را به دست دشمن بسپارند، آنان که حسین وار در راه آزادی و آزادگی از وجود گذشتند.

در متن این پیام مهندس محمدرضا انصاری آمده است:

سوم خردادماه یادآور حماسه آفرینی‌ها، رشادت‌ها و دلاوری‌های مردان خالص و پاکی است که حاضر نشدند وجبی از دامان خاک این سرزمین را به دست دشمن بسپارند، آنان که حسین وار در راه آزادی و آزادگی از وجود گذشتند.

دریادلانی که با شجاعت، شهامت، از خودگذشتگی و ایستادگی، با توکل به خدا، بلندترین و ناممکن‌ترین فرازها را غیورانه فتح نمودند و در راه دفاع از شرف و ارزش‌های این مرز و بوم، با صلابت و  استوار ایستادند و به سرافرازی ماندگار پیوند خوردند.

آزادسازی خرمشهر تاریخ پرافتخار و بلند مقاومت ملتی را روایت می‌کند که بی‌منت و بی‌ادعا، با روحیه جهادی و شهادت طلبی تا پای جان در میدان نبرد جنگید تا امنیت، آرامش و پیروزی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر، این مناسبت غرور آفرین را به ملت بزرگ ایران به ویژه رزمندگان، جانبازان آزادگان سرافراز و خانواده معظم شهدا و همکاران این مجموعه استان تبریک عرض می‌کنم.

توفیق روزافزون همه ملت ایران را در پاسداری از آموزه‌های این حماسه بزرگ و حفظ آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)  و شهدای عزیز از پروردگار متعال خواستارم.

 

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان