Menu
پنجشنبه, 08 خرداد,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به‌مناسبت 13 آبان روز دانش آموز

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به‌مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد. درمتن پیام " مهندس محمدرضا انصاری" مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان آمده است: دانش آموزان چراغ راه آینده ایران عزیز ما هستند. کودکان و نوجوانانی که از امروز با بصیرت و بینش متکی بر توسعه حرکت می‌کنند و می‌بایست به شناخت دقیقی از حقوق شهروندی خود برسند تا بتوانند آینده این مملکت را بر مبنای همین شناخت بسازند. جهان امروز، جهان ارتباطات است و هیچ قدرتی نمی‌تواند انسان معاصر را از دستیابی به اطلاعات و داده‌های مناسب محروم نماید، در چنین شرایطی ست که کودکان ما به عنوان آینده سازان وطن در چنین جهانی را آزادی، حقوق فردی، حقوق شهروندی و پایه‌های فرهنگ ناب ایرانی – اسلامی خود روز به روز آشنا می‌شوند و می‌توان با بهره‌گیری از متد مختلف آنها را توانمند کرد. خداوند را شاكريم كه امروز ايران اسلامي بيش از هر زمان ديگر شاهد نقش‌آفريني جوانان برومند و تلاشگر خويش در عرصه هاي مختلف سياسي، علمي، فرهنگي، اجتماعي و كسب دستاوردهاي ارزشمندي است كه حاصل همت و حميت دانش آموزان و دانش جويان سخت كوش اين مرز و بوم بوده و آينده‌اي بسيار روشن را براي ملت عزتمند ايران نويد مي دهد.

دانش آموزان چراغ راه آینده ایران عزیز ما هستند. کودکان و نوجوانانی که از امروز با بصیرت و بینش متکی بر توسعه حرکت می‌کنند و می‌بایست به شناخت دقیقی از حقوق شهروندی خود برسند تا بتوانند آینده این مملکت را بر مبنای همین شناخت بسازند. جهان امروز، جهان ارتباطات است و هیچ قدرتی نمی‌تواند انسان معاصر را از دستیابی به اطلاعات و داده‌های مناسب محروم نماید، در چنین شرایطی ست که کودکان ما به عنوان آینده سازان وطن در چنین جهانی را آزادی، حقوق فردی، حقوق شهروندی و پایه‌های فرهنگ ناب ایرانی اسلامی خود روز به روز آشنا می‌شوند و می‌توان با بهره‌گیری از متد مختلف آنها را توانمند کرد. خداوند را شاكريم كه امروز ايران اسلامي بيش از هر زمان ديگر شاهد نقش‌آفريني جوانان برومند و تلاشگر خويش در عرصه هاي مختلف سياسي، علمي، فرهنگي، اجتماعي و كسب دستاوردهاي ارزشمندي است كه حاصل همت و حميت دانش آموزان و دانش جويان سخت كوش اين مرز و بوم بوده و آينده‌اي بسيار روشن را براي ملت عزتمند ايران نويد مي دهد.

درپايان ضمن گراميداشت ياد و خاطره تمامي دانش‌آموزان شهيد كشورمان، اين روز را به همه‌ی آينده‌سازان ايران اسلامي به ويژه دانش‌آموزان و دانشجويان گرانقدر استان زنجان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال پیشرفت و سعادت و سر بلندی همه جوانان فهيم و با انگيزه ايران اسلامي را مسئلت دارم.

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان