Fa     En
جمعه, 09 آبان,1399
Menu

اخبار

برگزاری اولین جلسه‌ی کمیته نظام پیشنهادات در سال 1399

اولین جلسه‌ی کمیته نظام پیشنهادات در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: در راستای افزایش همفکری بین همکاران، اولین جلسه‌ی کمیته نظام پیشنهادات به ریاست محمدرضا انصاری و با حضور اعضای این کمیته و با محوریت بررسی پیشنهادات ارائه شده در سالن جلسات تشکیل شد .

نویسنده: واحد روابط عمومی/شنبه, 05 مهر,1399/دسته ها: اخبار سایت

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برگزاری اولین جلسه‌ی کمیته نظام پیشنهادات در سال 1399

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: در راستای افزایش همفکری بین همکاران، اولین جلسه‌ی کمیته نظام پیشنهادات به ریاست محمدرضا انصاری و با حضور اعضای این کمیته و با محوریت بررسی پیشنهادات ارائه شده در سالن جلسات تشکیل شد .

در این جلسه محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها به عنوان یکی از ابزارهای مهم سیستم مدیریتی یاد نمود و افزود: نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها موجب تغیر, تحول و ارتقاء در راستای بهبود فرآیندهای تصمیم‌گیری و بهسازی مستمردر جهت رشد و تعالی سازمانی می‌شود.

ایشان به  اهمیت تشکیل مستمر جلسات نظام پیشنهادات در سال جاری تأکید نمود و گفت: نظام پیشنهادات یکی از تحولات سازمانی به منظور ترویج مدیریت مشارکتی در سازمان‌ها و نهادها است، لذا شایسته است با تمهیدات و اقدامات لازم در این زمینه فضایی ایجاد شود تا خلاقیت‌ها و پیشنهادهای مربیان، مهارت‌آموزان و همکاران ثبت شده بررسی و اجرایی شود و به جهت لزوم ایجاد فضای مناسب برای بروزخلاقیت‌ها و آگاهی مدیران و رؤسای مراکز از توانایی‌های بالفعل و بالقوه  کارکنان و همچنین جهت استفاده ازخرد جمعی و تقویت روحیه مشارکت همکاران در شناسایی چالش‌های موجود و ارایه راه‌کارهای بهینه است.

پس از ارائه گزارش فعالیت‌های کمیته نظام پیشنهادات توسط دبیرکمیته، از 20 پیشنهاد دریافتی، 4 پیشنهاد مورد تأئید قرار گرفته و مقرر گردید که مکاتبه و اجرایی شود .

 

Print

تعداد نمایش ها (29)/نظرات (0)

x
دی ان ان