Fa     En
جمعه, 07 آذر,1399
Menu

اخبار

پنجمین جلسه‌ی هیأت نظارت استانی در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان برگزار شد

پنجمین جلسه‌ی هيات نظارت استانی مؤسسات كارآموزي و آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي آزاد استان زنجان در سال 99 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در سالن جلسات برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: پنجمین جلسه‌ی هيات نظارت استانی مؤسسات كارآموزي و آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي آزاد استان زنجان در سال 99 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در سالن جلسات با موضوع ارائه گزارشی از آخرین وضعیت عملکرد و فعالیت‌های آموزشگاه‌های آزاد براساس نامه شماره 21803/100/99 مورخ 07/07/1399 ریاست محترم سازمان و بررسی درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه‌های آزاد نوع « د » تشکیل شد.

نویسنده: واحد روابط عمومی/پنجشنبه, 24 مهر,1399/دسته ها: اخبار سایت

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
پنجمین جلسه‌ی هیأت نظارت استانی در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: پنجمین جلسه‌ی هيات نظارت استانی مؤسسات كارآموزي و آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي آزاد استان زنجان در سال 99 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در سالن جلسات با موضوع ارائه گزارشی از آخرین وضعیت عملکرد و فعالیت‌های آموزشگاه‌های آزاد براساس نامه شماره 21803/100/99 مورخ 07/07/1399 ریاست محترم سازمان و بررسی درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه‌های آزاد نوع « د »  تشکیل شد.

در ابتدای جلسه محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه و تشکر از حضور اعضای هیات نظارت و استماع گزارش تحلیل عملکرد آموزشی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد در سال 1398 و مقایسه آن با 6 ماهه اول سال 1399 توسط مسؤول اداره مؤسسات کارآموزی آزاد و مشارکت‌های مردمی اداره‌کل آموزش فني و حرفه‌اي آزاد استان در خصوص اجرای آموزش‌های مجازی در آموزشگاه‌های آزاد تاکید داشتند و گفتند در هنگام بازرسی از آموزشگاه‌های آزاد از همیاران بهداشتی که متشکل از کانون انجمن‌های صنفی و روسای انجمن می‌باشد استفاده شود .

همچنین ایشان به نقش آموزشگاه‌های آزاد در مهارت‌آموزی اشاره کرد و افزود: نیاز است بر کیفیت آموزش، تدوین استانداردهای آموزشی بروز، نیازسنجی آموزشی و ... اهتمام بیشتری به‌عمل آید تا آموزشگاه‌های آزاد استان بعنوان بازوی توانمند در کنار بخش دولتی نقش بسزایی در این زمینه داشته باشد.

این جلسه با بررسی و تصمیم‌گیری 33 پرونده در زمینه‌های، افزایش رشته، واگذاری، انتقال و جابجایی و پروندهای متقاضیان تاسیس آموزشگاه‌های آزاد نوع « د » پایان یافت.

 

Print

تعداد نمایش ها (48)/نظرات (0)

x
دی ان ان