Menu
ﺳﻪشنبه, 21 مرداد,1399

جزئیات خبر

جزئیات مطلب

افتتاح کافه کارآفرینی به‌مناسبت روز ملی کارآفرینی با حضور محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، مدیران کل ادارات، شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان به میزبانی چهره ماندگار فیزیک کشو

حضور محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، مدیران کل ادارات، شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در افتتاحیه کافه کارآفرینی به‌مناسبت بزرگداشت روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و به میزبانی پرفسور ثبوتی به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان: به‌مناسبت روز ملی کارآفرینی با حضور محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، مدیران کل ادارات، شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان، کافه کارآفرینی به میزبانی چهره ماندگار فیزیک کشور پرفسور ثبوتی افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی وحرفه‌ای استان زنجان: به‌مناسبت روز ملی کارآفرینی با حضور محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، مدیران کل ادارات، شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان، کافه کارآفرینی  به میزبانی چهره ماندگار فیزیک کشور پرفسور ثبوتی افتتاح شد .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در خصوص افتتاح این کافه گفت: کافه کارآفرینی مسیری جدید برای رسیدن به اشتغال پایدار است

وی اظهار کرد: نخستین کافه کارآفرینی استان با همکاری دانشگاه علوم پایه و تکمیلی و تعاون کار و رفاه اجتماعی زنجان ایجاد شده است.

محمدرضا انصاری عنوان کرد: در راستای این طرح تجربه‌های موفق کارآفرینان برتر استان زنجان در یک محیط صمیمی به‌راحتی در اختیار جویندگان کار قرار می‌گیرد و ایده‌ها به اشتراک گذاشته می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: کارآفرینی و خوداشتغالی تنها راه گره‌گشایی از معضل بیکاری است و باید از ظرفیت کافه‌کارآفرینی برای اشتغال جدید نهایت بهره را برد.

محمدرضا انصاری افزود: اشتغال‌زایی از دغدغه‌های مهم جامعه، خانواده‌ها و جوانان است و دانشجویان باید در کنار تحصیل به مهارت‌آموزی نیز توجه ویژه داشته باشند زیرا دانشگاه‌های ما سرمایه‌های انسانی و معنوی کشورند و باید از این فرصت‌ها کمال استفاده را ببریم. دانشجویی که مهارت داشته باشد کمتر در زمینه اشتغال با مشکل همراه می‌شود و دانشگاه آزاد در این راستا با جدیت وارد شده است.

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان