Fa     En
یکشنبه, 03 مرداد,1400
Menu

جزئیات خبر

RSS

جزئیات مطلب

بازدید دکتر محمد باقری مدیر گروه معماری دانشکده مهندسی دانشگاه زنجان از کارگاه‌‎ معماری و هنرهای تجسمی مرکز شماره یک شهید مفتح

دکتر محمد باقری مدیر گروه معماری دانشکده مهندسی دانشگاه زنجان، با حضور در مرکز شماره یک شهید مفتح از کارگاه‌‎ معماری و هنرهای تجسمی این مرکز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان: دکتر محمد باقری مدیر گروه معماری دانشکده مهندسی دانشگاه زنجان، با حضور در مرکز شماره یک شهید مفتح از کارگاه‌‎ معماری و هنرهای تجسمی این مرکز بازدید کردند.

دکتر محمد باقری امکانات و توانمندی‌های کارگاه‌‎ هنرهای تجسمی کانون خلاقیت و نوآوری را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و با تاکید بر اهمیت و اولویت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای گفت: به اندازه کافی در دانشجویان ما خلاقیت، هنر و مهارت وجود دارد که باید به ایشان توجه ویژه شود و لازم است بیشتر انرژی خود را به صیانت و هویت مجدد آموزش‌های فنی و حرفه‌ای قرار دهیم.

وی تصریح کرد: تنها جایی که حرفه با دانش گره می‌خورد و از دانش برای توسعه‌ی حرفه استفاده می‌شود، مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای است. همچنین تجربه‌ی ما نشان داده است محصول خروجی پروژه‌های این مراکز، مطلوب‌تر می‌باشد و استفاده از ظرفیت مراکز فنی و حرفه‌ای جهت مهارت‌آموزی فرصت جدیدی است و بنابراین ما باید با بهره‌مندی از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اساتید و دانشجویانمان و با در اختیار قرار دادن مراکز نوآوری و خلاقیت، کمک کنیم تا محصولات و ایده‌ها به پدیده تبدیل شوند تا ایشان بتوانند علاوه بر درآمد زایی، در حل مشکلات جامعه نقش به‌سزایی باشند

وی همچنین به اختصاص مکان‌هایی از دانشکده جهت اجرای پروژه‌های تدریس شده در کارگاه معماری ( مانند ویترای، نقاشی روی سفال ، معرق کاشی سنتی، آیینه کاری ، تذهیب کاری) تاکید نمود.

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان