Fa     En
چهارشنبه, 26 خرداد,1400
Menu

جزئیات خبر

RSS

جزئیات مطلب

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه فرماندار شهرستان ابهر از کارگاه تولید ماسک مرکز شماره یازده فجر ابهر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه فرماندار شهرستان ابهر از کارگاه تولید ماسک مرکز شماره یازده فجر ابهر بازدید به‌عمل آوردند. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: به مناسبت هفته ملی مهارت، محمدرضا یوسفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به اتفاق فرماندار شهرستان ابهر و جمعی از مسؤولین شهرستان از کارگاه تولید ماسک، مرکز شماره یازده فجر ابهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: به مناسبت هفته ملی مهارت، محمدرضا یوسفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به اتفاق فرماندار شهرستان ابهر و جمعی از مسؤولین شهرستان از کارگاه تولید ماسک، مرکز شماره یازده فجر ابهر بازدید کرد.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در حاشیه این بازدید، استفاده حداکثری از توان و ظرفیت فنی و حرفه‌ای را در مسیر مقابله با ویروس کرونا مؤثر دانست و افزایش میزان تولید ماسک و عرضه به بازار را جوابگوی نیاز همشهریان عنوان کرد و گفت: باید همگی ضمن رعایت اصول بهداشتی با همه توان با تولید اقلام مورد نیاز برای مقابله با بیماری تلاش نمائیم.

در پایان دکتر محمدرضا یوسفی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از محمدرضا انصاری، مدیرکل و تلاش خانواده بزرگ فنی و حرفه‌ای و از همه کارآموزان، کارکنان، مربیان، مهارت‌آموزان و همه کسانی که این مجموعه را یاری می‌کنند تا با کمترین آسیب این دوران را سپری کنیم قدردانی کرد.

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان