Fa     En
ﺳﻪشنبه, 09 آذر,1400
Menu

جزئیات خبر

نشست خانم بابایی رئیس محترم مرکز شماره 7 سمیه خرمدره با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای مرکز شماره7شهرستان خرمدره در راستای همکاری دو جانبه برای بهینه سازی دوره های آموزشی و اوقات فراغت جوانان ،خانم نازنین بابایی ریاست محترم این مرکز با آقای مقدم ریاست اداره ورزش و جوانان  نشستی برگزار کردند.

عرض خیر مقدم و شادباش ریاست مرکزآموزش فنی و حرفه ای سمیه خرمدره به فرماندارجدید این شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی و حرفه ای سمیه شهرستان خرمدره ،نازنین بابایی رییس مرکز به دیدار آقای محبی فرماندارجدید این شهرستان رفته و انتصاب ایشان را تبریک و خیر مقدم عرض کردند.

RSS

جزئیات مطلب

بازدید معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از نمایشگاه صنایع دستی مهارت آموختگان و کارآفرینان روستایی مرکز خواهران الزهرا در حسن ابدال
روابط عمومی (کارشناس)
/ دسته ها: اخبار سایت

بازدید معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از نمایشگاه صنایع دستی مهارت آموختگان و کارآفرینان روستایی مرکز خواهران الزهرا در حسن ابدال

همزمان با سفر رییس محترم جمهور و هیأت همراه از استان زنجان، دکتر انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده‌ی دولت سیزدهم از نمایشگاه صنایع دستی مهارت آموختگان و کارآفرینان روستایی مرکز خواهران الزهرا درحسن ابدال باززدید به‌عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: نمایشگاه صنایع دستی مهارت آموختگان و کارآفرینان روستایی مرکز خواهران الزهرا با حضور دکتر انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده‌ی دولت سیزدهم در روستای حسن ابدال بازدید نمودند.

قدرتیان رییس مرکز خواهران الزهرا هدف از برگزاری این نمایشگاه را حمایت از بانوان کارآفرین ،معرفی مشاغل خانگی به جامعه و فراهم کردن زمینه مشارکت بیشتر بانوان در فرایند توسعه‌ی کشور یاد کرد و گفت: مشاغل خانگی در همه دنیا بخش عمده‌ای از درآمدهای خانوارها را تامین می‌کنند ولی متاسفانه در کشور ما به دلیل عدم آگاهی خانواده‌ها، میزان زیادی از نیروی کار و فضای موجود در منازل بویژه در روستاها هدر می‌رود.

شایان ذکر است این نمایشگاه به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی زنان با مشارکت بخشداری روستای حسن ابدال، اهالی روستا و مرکز خواهران فنی و حرفه‌ای الزهرا برگزار شده بود.

Print
39 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان