Fa     En
ﺳﻪشنبه, 09 آذر,1400
Menu

جزئیات خبر

نشست خانم بابایی رئیس محترم مرکز شماره 7 سمیه خرمدره با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای مرکز شماره7شهرستان خرمدره در راستای همکاری دو جانبه برای بهینه سازی دوره های آموزشی و اوقات فراغت جوانان ،خانم نازنین بابایی ریاست محترم این مرکز با آقای مقدم ریاست اداره ورزش و جوانان  نشستی برگزار کردند.

عرض خیر مقدم و شادباش ریاست مرکزآموزش فنی و حرفه ای سمیه خرمدره به فرماندارجدید این شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی و حرفه ای سمیه شهرستان خرمدره ،نازنین بابایی رییس مرکز به دیدار آقای محبی فرماندارجدید این شهرستان رفته و انتصاب ایشان را تبریک و خیر مقدم عرض کردند.

RSS

جزئیات مطلب

برگزاری دوره آمورش خیاطی ویژه بانوان روستایی توسط مربیان مجرب مرکز شماره 3
مرکز شماره 3
/ دسته ها: اخبار مرکز

برگزاری دوره آمورش خیاطی ویژه بانوان روستایی توسط مربیان مجرب مرکز شماره 3

مرکز شماره 3 خواهران الزهراء در راستای سیاست کلی اشتغال ملی که توانمند سازی فردی روستائیان با هدف اشتغال زایی وتوانمند سازی جوانان جویای کار می باشد . اقدام به برگزاری دوره های آموزشی خیاطی ویژه بانوان روستایی نموده است .

به گزارش روابط عمومی مرکز ، رئیس مرکز خواهران در خصوص برگزاری این دوره ها در مناطق روستایی  بیان کردند : در راستای توانمند سازی جوانان ودانش آموزان روستاها  و آماده سازی جهت احیای فرهنگ بومی در به کار گیری ظرفیت های روستایی و  اشتغال زایی بر مبنای علاقه  دختران و بانوان روستا کلاس های آموزشی دوره خیاطی به صورت تئوری و عملی با  حضور مربی مجرب در روستاهای هم جوار استان برگزار میگردد .

قدرتیان  ابراز داشت : تمام دانش آموزان دخترو بانوان روستایی که مشتاق به شرکت در کلاس‌های خیاطی بودند  در افتتاحیه دوره آموزشی در محل کلاس ها حضور یافتند و ضمن تبیین اهمیت و ضرورت دوره ها و نقش آموزش مهارتهای فنی و حرفه در توانمندسازی جوانان جویای کار ، به شیوه اجرایی آموزش ها به مدت دو ماه و حضوری بودن  کارآموزان در کارگاهای آموزشی تاکید گردید .

Print
75 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان