چهارشنبه, 09 مهر,1399
Menu

جزئیات مطلب

دعوت مرکز خدمات سرمایه گذاری استان زنجان: مشارکت ذینفعان و سرمایه‌گذاران در بخش‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان

در راستای توانمندسازی ظرفیت‌ها، مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان در بخش‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ذینفعان و سرمایه‌گذاران جهت مشارکت در بخش‌های فوق دعوت بعمل می‌آورد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: در راستای توانمندسازی ظرفیت‌ها، مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان در بخش‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ذینفعان و سرمایه‌گذاران جهت مشارکت در بخش‌های فوق دعوت بعمل می‌آورد .

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: در راستای توانمندسازی ظرفیت‌ها، مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان در بخش‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از  ذینفعان  و سرمایه‌گذاران جهت مشارکت در بخش‌های فوق دعوت بعمل می‌آورد .

در ضمن تصویر نامه و فایل خلاصه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بارگذاری شده است .

فایل ها برای دانلود

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
5/0

x
RSS
دی ان ان