Fa     En
جمعه, 15 اسفند,1399
Menu

جزئیات خبر

RSS

جزئیات مطلب

دومین جلسه‌ی مشترک کمیته استانی پشتیبانی و جذب مشارکت مسابقات ملی مهارت در جلب مشارکت حداکثری ذینفعان، اعتماد سازی و اعتبار سازی به آموزش‌های مهارتی را باید گسترش داد.

محمدرضا انصاری مدیرکل اموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، در دومین جلسه‌ی مشترک کمیته استانی پشتیبانی و جذب مشارکت مسابقات ملی مهارت عنوان کرد: در جلب مشارکت حداکثری ذینفعان، اعتماد سازی و اعتبار سازی به آموزش‌های مهارتی را باید گسترش داد.

نویسنده: واحد روابط عمومی/شنبه, 04 بهمن,1399/دسته ها: اخبار سایت

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دومین جلسه‌ی مشترک کمیته استانی پشتیبانی و جذب مشارکت مسابقات ملی مهارت  در جلب مشارکت حداکثری ذینفعان، اعتماد سازی و اعتبار سازی به آموزش‌های مهارتی را باید گسترش داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: به‌منظور تبیین شیوه‌نامه جذب مشارکت حامیان مسابقات ملی مهارت، دومین جلسه‌ی مشترک اعضای کمیته استانی پشتیبانی و جذب مشارکت مسابقات ملی مهارت، به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان، روسای مراکز تابعه بصورت وبینار در سالن جلسات اداره‌کل برگزار شد،

در این جلسه محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: ارتقاء فرهنگ مهارت‌آموزي در ميان جوانان، معرفي آموزش‌هاي مهارتی و اهميت نقش آن در توسعة اقتصاد به عموم مردم و جلب نظر مسئولان، بنگاه‌هاي اقتصادي، صنايع وصنوف برای مشاركت هرچه بیشتر در اجرای مسابقات ملي مهارت، ارتقای سطح استانداردهاي آموزش مهارت در كشور، ايجاد بستر مناسب برای ارتقای مهارت‌هاي حرفه‌اي كشور تا سطح مهارت‌هاي جهاني و شناسايي كمبودها در آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي و برنامه‌ريزي براي رفع آن‌ها، ايجاد فرصتي مناسب برای تبادل اطلاعات فني و تجارب حرفه‌اي، شناسايي و معرفي افراد ماهر و نخبه به صنايع و بنگاه‌هاي اقتصادي، فراهم نمودن فرصت مناسب برای رقابت سالم میان جوانان كشور، كشف استعدادهاي حرفه‌اي جوانان و ايجاد فرصت مناسب برای شكوفايي مهارت‌ها و ايجاد انگيزش در جوانان براي كسب مهارت و ايجاد سيستم ارزيابي نظام آموزش مهارتي كشور از جمله اهداف برگزاری مسابقات مهارت است.

وی در ادامه افزود: در جلب مشارکت حداکثری ذینفعان، اعتماد سازی و اعتبار سازی به آموزش‌های مهارتی را گسترش دهیم و در عملیاتی نمودن فرآیند این دستوالعمل مدیریت و اجرای خوب و توانمندیها و مهارتهایی در زمینه فن بیان، گفتگو با بخش خصوصی، فرهنگ سازی و تبلیغات می‌باشد.

از طرفی برنامه‌ریزی و اجرای یک رویداد بزرگ به تنهایی و بدون حامیان امکان پذیر نیست، چرا که پوشش ابعاد مختلف برگزاری رویداد به راحتی مقدور نخواهد بود. در جهان امروز مسابقات به بازار پررونقی برای حضور ذینفعان، مخاطبان، شرکای اجتماعی، کارفرمایان، بنگاه‌های اقتصادی، اتحادیه‌ها و صنوف تبدیل شده است.

از این رو بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌ها نیز علاقمند به حضور در این رویداد مهم هستند. این موضوع فرصت مناسبی است تا سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای که فعلا به عنوان متولی برگزاری مسابقات مهارت است، بتواند با بهره‌گیری از حامی‌های قدرتمند، علاوه بر تقویت و ترویج فرهنگ مهارت آموزی، همکاری های مناسبی را با حامیان تجربه کند و در کنار پوشش هزینه های خود، موقعیت‌های بازاریابی آموزشی را فراهم نماید.

Print

تعداد نمایش ها (51)/نظرات (0)

x
دی ان ان