Fa     En
دوشنبه, 27 دی,1400
Menu

جزئیات مطلب

ششمین جلسه‌ی هیأت نظارت استانی برگزار شد

ششمین جلسه‌ی هيات نظارت استانی مؤسسات كارآموزي و آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي آزاد استان زنجان در سال 1400 به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: ششمین جلسه‌ی هيات نظارت استانی مؤسسات كارآموزي و آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي آزاد استان زنجان در سال 1400 به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد.

این جلسه، با موضوع ارائه گزارشی از رهگیری اشتغال مهارت آموختگان آموزشگاه‌های آزاد، بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد راکد و غیرفعال، بررسی آخرین وضعیت متقاضیان آموزشگاه‌های آزاد جدید التأسیس طبق دستورالعمل 3 روزه سازمان تشکیل شد. 

در این جلسه، انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: نشست‌های تخصصی هیات نظارت به منظور  بررسی و شناخت نقاط قوت و ضعف آموزشگاه‌های آزاد برگزار می‌شود که برای آموزشگاه‌های آزاد به مثابه ابزار ارزشمندی برای بهسازی و اصلاح ساختار در راستای شناسایی و حل مشکلات در مسیر توانمندی بیشتر آموزشگاه‌های آزاد است.

وی افزود: به جامعه محور بودن مهارت معتقد هستیم و نقش حاکمیتی خودمان را باید ادامه بدهیم و ادامه نقش مهارتی را به آموزشگاه‌های آزاد منتقل کنیم.

انصاری مهارت افزایی را راهی مهم برای برای تقویت اشتغال در جامعه دانست و اضافه کرد باید روی مهارت کاربران کار کنیم و شرایطی فراهم نماییم که آموزشگاه‌های آزاد بتوانند فعالیت‌های صنفی داشته باشند.

این جلسه با بررسی و تصمیم‌گیری 18 پرونده در زمینه‌های ، افزایش رشته، واگذاری، انتقال و جابجایی آموزشگاه‌ها و... پایان یافت.

 

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان