چهارشنبه, 09 مهر,1399
Menu

جزئیات مطلب

مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در زنجان برگزار شد

مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت با حضور 48 نفر شرکت کننده از شهرستان‌های مختلف استان زنجان به صورت حضوری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: در راستای شناسایی نخبگان مهارتی و استعدادهای برتر این استان مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت با حضور 48 نفر شرکت کننده از شهرستان‌های مختلف استان زنجان به صورت حضوری برگزار شد. مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: از میان 257 نفر ثبت نام کننده در مرحله شهرستانی نوزدهمین مسابقات ملی مهارت، 76 نفر شرکت کننده توانستند به مسابقات مرحله استانی راه یافته و 48 نفر در18 رشته مهارتی با یکدیگر رقابت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: در راستای شناسایی نخبگان مهارتی و استعدادهای برتر این استان مرحله استانی نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت با حضور 48 نفر شرکت کننده از شهرستان‌های مختلف استان زنجان به صورت حضوری برگزار شد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان  گفت: از میان 257  نفر ثبت نام کننده در مرحله شهرستانی نوزدهمین مسابقات ملی مهارت، 76  نفر شرکت کننده توانستند به مسابقات مرحله استانی راه یافته و 48 نفر در18 رشته مهارتی با یکدیگر رقابت کردند.

محمدرضا انصاری شرایط مسابقات امسال را متفاوت از سال‌های گذشته ارزیابی کرد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا آزمون مرحله استانی سال ۹۹ با رعایت دستور العمل های بهداشتی و در تمامی رشته‌ها به صورت حضوری برگزار شد و نفرات برتر برای حضور در مرحله کشوری به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور معرفی خواهند شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان بیان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات اشاعه فرهنگ مهارت‌آموزی، توسعه و ترویج گفتمان مهارت در بین جوانان، ارتقا سطح استاندارد سرفصل‌های آموزشی، ایجاد فرصت مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و حرفه‌ای و کشف استعدادهای برتر به منظور رشد و پرورش آنان است.

لازم به ذکر است این دوره از مسابقات مهارت در مرحله استانی در 18 رشته  و در سه مرکز (مراکز شماره یک شهید مفتح، مرکز شماره سه خواهران الزهرا، مرکز مهارتهای پیشرفته) بر اساس تفکیک رشته‌ها برگزار شد.

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
RSS
دی ان ان