Fa     En
ﺳﻪشنبه, 09 آذر,1400
Menu

جزئیات خبر

نشست خانم بابایی رئیس محترم مرکز شماره 7 سمیه خرمدره با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای مرکز شماره7شهرستان خرمدره در راستای همکاری دو جانبه برای بهینه سازی دوره های آموزشی و اوقات فراغت جوانان ،خانم نازنین بابایی ریاست محترم این مرکز با آقای مقدم ریاست اداره ورزش و جوانان  نشستی برگزار کردند.

عرض خیر مقدم و شادباش ریاست مرکزآموزش فنی و حرفه ای سمیه خرمدره به فرماندارجدید این شهرستان

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی و حرفه ای سمیه شهرستان خرمدره ،نازنین بابایی رییس مرکز به دیدار آقای محبی فرماندارجدید این شهرستان رفته و انتصاب ایشان را تبریک و خیر مقدم عرض کردند.

RSS

جزئیات مطلب

همزمان با سفر رییس محترم جمهور و هیأت همراه از استان زنجان، بازدید معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران الزهرا زنجان
روابط عمومی (کارشناس)
/ دسته ها: اخبار سایت

همزمان با سفر رییس محترم جمهور و هیأت همراه از استان زنجان، بازدید معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران الزهرا زنجان

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، در گفتگوی رو در رو با مربیان و کارآموزان مرکز خواهران الزهراگفت، آموزش‌های مهارتی بانوان از بنیانی‌ترین برنامه‌هایی است که توسط مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در حال برنامه ریزی و اجرا است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان؛ دکتر انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده‌ی دولت سیزدهم عصر امروز پنج‌شنبه 27 آبان‌ماه سال جاری از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران الزهرا زنجان بازدید داشت.

معاون امور زنان و خانواده دولت سیزدهم در پایان این بازدید، سیاست‌های دولت را در حمایت از آموزش‌های مهارتی به خصوص بانوان کارآفرین را تشریح نمود.

خزعلی در بازدید از کارگاه‌های این مرکز گفت: بانوان می‌توانند در کنار فراگیری آموزش‌های  مهارتی به کسب و کار خودشان برسند و نگرانی‌های موجود در این حوزه نیز از بین برود.

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در دولت سیزدهم با بیان این‌که ایجاد اشتغال در خانه موجب کمک به بانوان و نیز کاهش معضلات اجتماعی می‌شود اظهار داشت: آموزشهای فنی و حرفه‌ای با افزایش مهارت بانوان و توانمندی آنها ضمن کمک به  اقتصاد خانواده‌ها، امکان اشتغال  در خانه برای بانوان را فراهم می‌نماید

خزعلی اظهار کرد: هدف از بازدید و حضور در مرکز آموزشی خواهران این است که از نزدیک با محیط آموزشی و مشکلات و چالش‌های مربیان و کارآموزان آشنا شویم.

در ادامه این بازدید، مکی معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان و قدرتیان رئیس مرکز خواهران الزهرا، گزارشی از عملکرد مراکز آموزشی استان بیان نمودند.

 

 در پایان ضمن بازدید از پروژه نیمه تمام چند منظوره مرکز خواهران الزهرا زنجان، به جهت ایجاد و راه اندازی بازارچه صنایع دستی و مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای قول مساعد جهت پیگیری تکمیل پروژه مذکور را دادند.

Print
64 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان