Fa     En
ﺳﻪشنبه, 30 شهریور,1400
Menu

جزئیات خبر

RSS

جزئیات مطلب

همزمان با هفته دولت: بازدید مهندس محمدرضا انصاری، مدیرکل محترم آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه معاونین و رؤسای دو مجموعه از کارخانه سیمان زنجان
مرکز شماره پنج
/ دسته ها: اخبار مرکز

همزمان با هفته دولت: بازدید مهندس محمدرضا انصاری، مدیرکل محترم آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه معاونین و رؤسای دو مجموعه از کارخانه سیمان زنجان

مهندس محمدرضا انصاری، مدیرکل محترم آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه معاونین و رؤسای دو مجموعه، از کارخانه سیمان زنجان به منظور بررسی موانع تولید و ایجاد مرکز جوار کارگاهی بازدید به‌عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی  مرکز شماره 5 سهروردی شهرستان خدابنده: همزمان با هفته دولت با هدف ارائه آموزش‌های بدو و حین خدمت به شاغلین بنگاه‌های اقتصادی و مهارت‌افزایی مرکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی محمدرضا انصاری، مدیرکل محترم آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه معاونین و رؤسای دو مجموعه، از کارخانه سیمان زنجان به منظور بررسی موانع تولید و ایجاد مرکز جوار کارگاهی بازدید به‌عمل آورد.

مهندس محمدرضا انصاری در حاشیه بازدید از مرکز آموزش جوار کارگاهی در کارخانه سیمان زنجان اظهار داشت: به منظور آموزش و تولید نیروی انسانی ماهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

وی یکی از برنامه‌های شاخص سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در سال‌جاری را موضوع آموزش شاغلین و توانمندسازی نیروی کار دانست

مهندس انصاری مهارت‌افزایی را راهی مهم برای تقویت اشتغال در جامعه دانست و اضافه کرد: رویکرد آموزش‌های مهارتی تقاضا محوری است و تنها با مشارکت، می‌توان نیاز واقعی واحدهای تولیدی را تأمین کرد.

وی تصریح کرد برخورداری از زیر ساخت‌های مناسب از قبیل وجود نیروهای متخصص به عنوان مربی و مدرس داخلی، فضای آموزشی مناسب و کارگاه‌های مجهز جهت پشتیبانی از خط تولید از پیش نیازهای ضروری احراز شرایط دریافت مجوز یاد شده است. با اجرای دستورالعمل‌ها و  پیاده‌سازی استانداردهای فنی و حرفه‌ای، سیمان خدابنده، موفق به دریافت موافقت‌نامه اصولی و پروانه فعالیت مرکز آموزش بین کارگاهی شد.

در این دیدار دکتر خادمی مدیرعامل کارخانه سیمان زنجان در خصوص موانع تولید و آموزش‌های لازم جهت کارکنان توضیحاتی ارائه نمود.

Print
55 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان