Fa     En
ﺳﻪشنبه, 29 مهر,1399
Menu

جزئیات خبر

RSS

جزئیات مطلب

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به مناسبت روز جهانی استاندارد

محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به مناسبت روز جهانی استاندارد در پیامی این روز را به دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت: متن پیام بدین شرح است: برادر ارجمند جناب آقای کارگرزاده مدیرکل محترم استاندارد استان زنجان

محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به مناسبت روز جهانی استاندارد در پیامی این روز را به دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت:
متن پیام بدین شرح است:
برادر ارجمند جناب آقای کارگرزاده
مدیرکل محترم استاندارد استان زنجان
با سلام و احترام

بیست و سوم مهرماه همزمان با 14 اکتبر، روز جهانی استاندارد در تقویم یاد آور مفهوم ارزشمند و فرصتی جهت تجلیل از فعالان حوزه استاندارد است.

آشنایی هر چه بیشتر مردم با فرهنگ استاندارد و نهادینه شدن این آرمان بلند در جامعه از اهمیت بسزایی برخوردار است زیرا امروزه استاندارد در ابعاد مختلف زندگی انسان‌ها تاثیر مستقیم و غیر مستقیم دارد و در فرهنگ، تجارت و کسب و کار، سلامت اجتماعی، و ابعاد دیگر اثر گذاراست. دنیای مدرن و مناسبت‌های آن نیازمند ضروریاتی است که بر اساس آن اعتبار روابط نیز تعیین می‌گردد و یکی از ضروریاتی که در کیفیت روابط نقش بسزایی دارد، استاندارد است  .

نهادینه ساختن فرهنگ استاندارد در سطوح مختلف جامعه، با رقابتی کردن فضای تولید به افزایش کیفیت محصولات وخدمات منج می‌شودکه بالا بردن سطح رضایتمندی مصرف‌کنندگان داخلی و خارجی تولیدات ایرانی و توجه فعالین اقتصادی را به دنبال خواهد داشت.

اینجانب روز جهانی استاندارد را به جنابعالی،کارکنان، فعالان و تلاشگران این عرصه تبریک گفته و توفیقات روز افزون از خداوند متعال خواستارم.

                                                                                            محمدرضا انصاری

                                                                                    مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای
                                                                                               استان زنجان

 

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان