چهارشنبه, 09 مهر,1399
Menu

جزئیات مطلب

کسب رتبه برتر شانزدهمین جشنواره شهید رجایی در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی توسط اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان

اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه‌های اجرایی در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی شانزدهمین جشنواره شهید رجایی حائز رتبه برتر استانی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: جشنواره شهید رجایی به‌منظور ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه‌های اجرایی کشور و شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت و در راستای نهادینه کردن فرهنگ ارتقای و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف به‌ منظور پایش اجرای اصلاح امور اداری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: جشنواره شهید رجایی به‌منظور ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه‌های اجرایی کشور و شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت و در راستای نهادینه کردن فرهنگ ارتقای و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف به‌ منظور پایش اجرای اصلاح امور اداری برگزار می‌شود.

استاندار زنجان در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: همه روزها به ویژه هفته دولت فرصت خوبی است تا به توصیه‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب توجه جدی شده و مسوولان به ملت گزارش عملکرد ملموس و واقعی بدهند تا نقاط ضعف و قوت عملکردها توسط خود مردم بیان شود.

 

فتح الله حقیقی با تاکید بر اینکه باید نقشه راه داشته باشیم، اظهار داشت: نقشه راه از این جهت ارزشمند است که عمل بر اساس آن موجب رسیدن به اهداف ترسیمی شده و پایان هر اقدامی نیز می توان برای مردم عملکرد ارائه داد.

وی ادامه داد: بهتر است در جشنواره شهید رجایی بر اساس مقوله‌هایی که ارزیابی می‌کنیم آیتم تکریم مردم نیز لحاظ و در نقشه راه نیز گنجانده شود.

استاندار زنجان با بیان اینکه نقشه راه را با هدف به نتیجه رساندن پروژه‌ها ترسیم می‌کنیم، گفت: در شروع کار به عنوان تکریم مردم این مقوله را نیز لحاظ کنیم و بررسی شود که مردم را به معنای واقعی در نظام جمهوری اسلامی که ائمه اطهار( ع) و مقام معظم رهبری تاکید کرده‌اند، تکریم کنیم‌ و در پایان شاخص‌ها و اقدامات انجام شده برای مردم را گزارش دهیم.

محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در حاشيه برگزاري شانزدهمین جشنواره شهيد رجايي اظهار کرد: فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است و در این راه بهترین و بالاترین تقدیر رضایت مردم است و کاری ارزشمند است که رضایت مردم در آن باشد. اگر موفقيت و مقامي براي سازمان يا دستگاهي حاصل ميشود نتيجه کار گروهي و همکاري کارمندان خدوم آن دستگاه است و سه سال متمادی کسب رتبه برتر در این جشنواره نیز، از این امر مستثنی نیست.

وي افزود: با توجه به قرار گرفتن در سال جهش تولید مسئوليت دولت مردان در پيشبرد اهداف نظام و ارتقاي بهره‌وري و بهبود عملکرد بيش از پيش حساس و مهم است، چراکه لازمه رسيدن به اهداف کلان کشور در گروي برنامه‌ريزي صحيح و کاربردي است.

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
RSS
دی ان ان