Fa     En
ﺳﻪشنبه, 30 شهریور,1400
Menu

جزئیات خبر

RSS

جزئیات مطلب

کسب مقام برتر توسط اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به عنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برای پنجمین سال متوالی
مرکز شماره سه
/ دسته ها: اخبار مرکز

کسب مقام برتر توسط اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به عنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برای پنجمین سال متوالی

اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، در جشنواره شهید رجایی برای پنجمین سال متوالی به عنوان دستگاه برتر استان معرفی شد، در جشنواره مذکورکه به مناسبت هفته دولت برگزار شد دکتر حقیقی استاندار محترم زنجان از محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اهدای لوح و تندیس، تقدیر به‌عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: جشنواره شهید رجایی به‌منظور ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه‌های اجرایی کشور و شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت و در راستای نهادینه کردن فرهنگ ارتقای و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف به‌ منظور پایش اجرای اصلاح امور اداری برگزار می‌شود.

استاندار محترم زنجان در جشنواره شهید رجایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: همه روزها به ویژه هفته دولت فرصت خوبی است تا به توصیه‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب توجه جدی شده و مسؤولان به ملت گزارش عملکرد ملموس و واقعی بدهند تا نقاط ضعف و قوت عملکردها توسط خود مردم بیان شود.

دکترفتح الله حقیقی با تاکید بر اینکه باید نقشه راه داشته باشیم، اظهار داشت: نقشه راه از این جهت ارزشمند است که عمل بر اساس آن موجب رسیدن به اهداف ترسیمی شده و پایان هر اقدامی نیز می‌توان برای مردم عملکرد ارائه داد.

وی ادامه داد: بهتر است در جشنواره شهید رجایی بر اساس مقوله‌هایی که ارزیابی می‌کنیم آیتم تکریم مردم نیز لحاظ و در نقشه راه نیز گنجانده شود.

استاندار محترم زنجان با بیان اینکه نقشه راه را با هدف به نتیجه رساندن پروژه‌ها ترسیم می‌کنیم، گفت: در شروع کار به عنوان تکریم مردم این مقوله را نیز لحاظ کنیم و بررسی شود که مردم را به معنای واقعی در نظام جمهوری اسلامی که ائمه اطهار( ع) و مقام معظم رهبری تاکید کرده‌اند، تکریم کنیم‌ و در پایان شاخص‌ها و اقدامات انجام شده برای مردم را گزارش دهیم.

در متن تقدیرنامه استاندار محترم آمده است :

خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و به ملت بزرگ ایران، توفیق سترگ در مسیر آموزه‌های بزرگ دینی و انقلابی و تداوم فرهنگ فداکاری و جهادی به شمار می‌رود که شهدای والا مقام به عنوان میراثی ماندگار به یادگار گذاشته‌اند.

در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»  لازم می‌دانیم از تلاش‌های ارزنده جنابعالی و تمام کارکنان آن اداره‌کل در پیشیبرد برنامه‌ها و سیاست‌های دولت به عنوان دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۰ در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی قدردانی نمایم.

محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در حاشيه برگزاري جشنواره شهيد رجايي اظهار کرد: فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است و در این راه بهترین و بالاترین تقدیر رضایت مردم است و کاری ارزشمند است که رضایت مردم در آن باشد. اگر موفقيت و مقامي براي سازمان يا دستگاهي حاصل ميشود نتيجه کار گروهي و همکاري کارمندان خدوم آن دستگاه است و پنج سال متمادی کسب رتبه برتر در این جشنواره نیز، از این امر مستثنی نیست.

وي افزود: با توجه به قرار گرفتن در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها، مسؤوليت دولت مردان در پيشبرد اهداف نظام و ارتقاي بهره‌وري و بهبود عملکرد بيش از پيش حساس و مهم است، چراکه لازمه رسيدن به اهداف کلان کشور در گروي برنامه‌ريزي صحيح و کاربردي است.

Print
51 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x
دی ان ان