Menu
چهارشنبه, 04 خرداد,1401

آرشیو اخبار مراکز

برگزاری آزمون‌‎های الکترونیکی اردیبهشت ماه (پایان دوره-ادواری-رانندگان باری و سواری) در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: به منظور کسب گواهینامه فنی و حرفه‌ای آزمون‌‎های الکترونیکی اردیبهشت ماه (پایان دوره-ادواری-رانندگان باری و سواری) در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان برگزار می‌شود.

نویسنده: روابط عمومی (کارشناس)/شنبه, 24 اردیبهشت,1401/دسته ها: اخبار سایت

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برگزاری آزمون‌‎های الکترونیکی اردیبهشت ماه (پایان دوره-ادواری-رانندگان باری و سواری) در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: انصاری با اعلام این خبر گفت: آزمون‌های الکترونیکی پایان دوره و ادواری از مورخ  24  لغایت 27 اردیبهشت و آزمون رانندگان در مورخ 1401/02/29 برای کسب گواهینامه مهارت در این مرحله از آزمون‌ها به رقابت پرداختند .

وی خاطرنشان کرد: داوطلبین می‌توانند طبق اعلام قبلی بعد از یک هفته با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، نتیجه  خود را دریافت کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی اداره سنجش استان براي شركت در آزمون عملي می‌توانند به حوزه‌هاي تعيين شده مراجعه نمايند که پس از قبولی نهایی موفق به دریافت گواهینامه مهارت شوند.

انصاری تصریح کرد: گواهینامه مهارت صادره دارای کد استاندارد مهارت شغل است که ملاک احراز مهارت برای ورود به عرصه فعالیت شغلی خواهد بود.

Print

تعداد نمایش ها (42)/نظرات (0)

x
دی ان ان