Fa     En
ﺳﻪشنبه, 18 مرداد,1401
Menu

آرشیو اخبار مراکز

به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت؛ افتتاح نمایشگاه دست آوردهای مهارت آموختگان مرکز آموزشی شماره ۱۳ سلطانیه در« باغ حلی»

به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت؛ افتتاح نمایشگاه دست آوردهای مهارت آموختگان مرکز آموزشی شماره ۱۳ سلطانیه در« باغ حلی»

نمایشگاه دست آوردهای مهارت آموختگان مرکز آموزشی شماره ۱۳ سلطانیه در «باغ حلی» به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت افتتاح شد.

دسته ها: اخبار سایت

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل آموزش فني و حرفه‌اي استان زنجان: نمایشگاه دست آوردهای مهارت آموختگان مرکز آموزشی شماره ۱۳ سلطانیه در «باغ حلی» با حضور « محمدرضا انصاری» مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، رضا براتی فرماندار سلطانیه، رضا باقری بخشدار سلطانیه و جمعی از رؤسای ادارات و دستگاه‌های دولتی  شهرستان در باغ حلی افتتاح شد. 

مديركل آموزش فني و حرفه‌اي استان زنجان توسعه و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در بین آحاد جامعه را گام محکمی در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان عنوان کرد و افزود:: هدف از برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های کارآموزان تشویق مهارت آموختگان به کارآفرینی ، تبیین نقش و جایگاه آموزش‌های فنی وحرفه‌ای در استان، آشنایی اقشار مختلف جامعه با آموزش‌های مهارتی و ایجاد اشتغال پایدار است.

انصاری تصريح كرد : با پرپایی این نمایشگاه‌ها به جامعه اعلام می‌كنیم كه مهارت آموختگان فنی و حرفه‌ای از مرز خود اشتغالی گذشته و به مرحله كارآفرینی رسیدند.

مديركل آموزش فني و حرفه‌اي استان زنجان تاكيد كرد: در طول سال چندین بار در مناسبت‌های مختلف  به منظور آشنایی افراد با حرفه‌های آموزش داده شده، نمایشگاه دستاوردهای مهارت آموختگان با همکاری سایر ارگان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی افتتاح می‌شود تا افراد با محیط کار آشنا شوند.

انصاری به ظرفیت بالای نیروی انسانی در شهرستان سلطانیه اشاره کرد و افزود: باید از این ظرفیت به بهترین شکل در جهت تربیت نیروی ماهر و آچار به دست برای رفع معضل بیکاری استفاده کنیم.

 

Print

تعداد نمایش ها (34)/نظرات (0)

x
replica watches for sale
دی ان ان
123movies