Fa     En
پنجشنبه, 16 تیر,1401
Menu

آرشیو اخبار مراکز

توسعه و بسط آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و مهارتی با همت والا و بی شائبه همه دست ‌اندرکاران این عرصه محقق خواهد شد

توسعه و بسط آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و مهارتی با همت والا و بی شائبه همه دست ‌اندرکاران این عرصه محقق خواهد شد

برگزاری جلسه‌ی شورای هماهنگی دستگاه‌های استانی تابعه وزارت متبوع که با حضور رئیس کمیسیون اصل نود و نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه و فرماندار ابهر، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان

دسته ها: اخبار سایت

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های استانی تابعه وزارت متبوع که با حضور رئیس کمیسیون اصل نود و نماینده مردم  ابهر، خرم دره و سلطانیه و فرماندار  ابهر، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان با دستورکار، افزایش ظرفیت نفوذ بیمه‌ها در استان، ایجاد الزامات قانونی برای هدایت حمایت‌های دولتی و تسهیلات بانکی به سمت اشتغال در قالب زیست بوم اشتغال استان، بهبود ضریب جینی، حمایت از صندوق های بازنشستگی، استفاده بهینه از امکانات جهت توسعه آموزش‌های مهارتی برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خواستار ایجاد الزامات قانونی برای هدایت حمایت‌های دولتی و تسهیلات بانکی به سمت اشتغال بومی شد.

محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در این جلسه گفت: توسعه و بسط آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و مهارتی با همت والا و بی شائبه همه دست‌اندرکاران این عرصه محقق خواهد شد.

وی افزود: بی تردید تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان این مرز و بوم زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توأم با کار آفرینی، تأثیر مهمی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمندسازی منابع انسانی دارد  و توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در شرایط کنونی برای رشد اقتصادی ایران و به ویژه شتاب‌دهی به فرآیند تولید امری حیاتی است؛ زیرا سرمایه‌گذاری‌های زیربنایی و افزایش ابزار و تجهیزات و به طور کلی سرمایه فیزیکی بدون سرمایه انسانی بلااستفاده مانده و یا به نحو اقتصادی و کارآمد مورد بهره برداری قرار نمی‌گیرد.

انصاری تصریح کرد: استفاده از ظرفیت مراکز فنی و حرفه ای و آموزش های مهارتی در جهت تقویت، توسعه و توانمندسازی تعاونی ها ضروری است.

حجت الاسلام و المسلمین شجاعی، رئیس کمیسیون اصل نود و نماینده مردم  ابهر ، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی ، در چهارمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای استانی تابعه وزارت متبوع که در شهرستان ابهر برگزار شد، با اشاره به طرح تسهیل کسب و کار که تبدیل به قانون شد، عملکرد وزارت مردم را در بحث اجرا خوب ارزیابی کرد.

شجاعی ضمن اعلام حمایت از برنامه‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان و به ویژه در سطح ملی از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست هرگونه پیشنهاد در راستای اصلاح رویه ها، قوانین و ساختارهای کشوری که برای انجام آنها می‌توان از ظرفیت کمیسیون اصل ۹۰ استفاده کرد را ارائه نمایند.

رئیس کمیسیون اصل نود عنوان کرد: از پیشنهاداتی که منبعث از مسائل استانی و شهرستانی حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده، لاکن امکان اصلاح رویه های کشوری را فراهم می نماید، استقبال می نمائیم و پیشنهادات ارائه شده را در دستور کار کمیسیون قرار خواهیم داد.

در پایان نماینده مردم شهرستانهای ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی بر هم افزایی و همت هرچه بیشتر مدیران در راستای پیشرفت استان و هموار نمودن بحث سرمایه گذاری و رشد تولید و همچنین تغییر نگرش در نوع ارتباطات مدیران استانی و شهرستانی تاکید کرد.

Print

تعداد نمایش ها (57)/نظرات (0)

x
replica watches for sale
دی ان ان
123movies