Fa     En
پنجشنبه, 18 خرداد,1402
Menu

آرشیو اخبار مراکز

دومین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران ایران برگزار می‌شود

دومین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران ایران برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از برگزاری دومین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران ایران ویژه شاغلین بنگاه‌های اقتصادی در مردادماه سالجاری خبر داد.

دسته ها: اخبار سایت

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از برگزاری دومین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران ایران ویژه شاغلین بنگاه‌های اقتصادی در مردادماه سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، به نقل از محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان زنجان این مسابقات در رشته‌های گروه ماشین کاری صنعتی شامل (تراشکاری و فرزکاری CNC) ، گروه جوشکاری (SMAWو CO۲)، گروه مهندسی (طراحی قطعات صنعتی با نرم افزار Solid Works و Catia ، برنامه نویسی PLC، طراحی سازه‌ها با نرم افزار ETABS و SAFE) از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ مرداد ماه ۱۴۰2 برگزار می‌شود.

 

انصاری ادامه داد: بنگاه‌های اقتصادی حامی این رویداد می‌توانند از امتیازات ماده ۶ آیین نامه اجرایی قانون نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور (مصوب هیأت محترم وزیران در تاریخ 1401/05/19) بهره‌مند شوند.

 

 وی افزود: معرفی تیم و ثبت نام بصورت آنلاین از تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ لغایت ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ و از طریق آدرس http://www.skills.irantvto.ir/news/wsc۰۲ انجام می شود و هیچگونه محدودیتی در معرفی به مسابقات برای بنگاه‌های اقتصادی وجود ندارد.

انصاری تصریح و تأکید نمود: کلیه بنگاه‌های اقتصادی علاوه بر اینکه مشمول ماده 6 آئین نامه اجرایی قانون نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خواهند بود و تاییدیه سازمان امور مالیاتی را دریافت می کنند، می توانند از خدمات ارائه شده سازمان بهره مند شوند.

 

محمدرضا انصاری گفت: این رویدادها فرصت را برای معرفی بنگاه‌های اقتصادی متعهد به مهارت‌آموزی فراهم می‌کند و موجب توسعه برند و گسترش بازار در سطح ملی و بین المللی می‌شود.  برگزاری مسابقات مهارت میان شاغلین کارخانجات و بنگاه‌های اقتصادی در زمینه‌های مختلف تخصصی و حرفه ای، ضمن ایجاد نشاط در جامعه کارگری و تغییر رفتاری مثبت، مزایای دیگری از جمله افزایش کارایی و بهره‌وری تحرک اجتماعی، پیشرفت شغلی، گسترش نوآوری، خلاقیت در کسب و کار  و انتقال تجربه و آشنایی با استانداردهای جدید مهارت را دارد و باعث شناسایی و کشف استعدادهای برتر و نخبگان مهارتی می شود..

 

 

Print

تعداد نمایش ها (46)/نظرات (0)

x
replica watches for sale
دی ان ان
123movies