Fa     En
چهارشنبه, 17 خرداد,1402
Menu

آرشیو اخبار مراکز

سوم خرداد، حماسه‌ای ماندگار در تاریخ

سوم خرداد، حماسه‌ای ماندگار در تاریخ

پیام تبریک محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

دسته ها: اخبار سایت

سوم خرداد، حماسه‌ای ماندگار در تاریخ

 

پیام تبریک به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان، با صدور پیامی فرارسیدن حماسه‌ی سوم خرداد، سالروز

آزادسازی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثارو پیروزی را تبریک گفت.

متن این پیام، بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خرداد ماه یادآور از خودگذشتگی‌ها، رادمردی‌ها و ایثارگری‌های مردان مردی‌است که با تمام هستی خود از کیان ایران اسلامی و تمامیت ارضی این سرزمین دفاع کردند و حاضر نشدند حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی زیر چکمه‌های شیطانی دژخیمان زمان غصب شود.

بی شک سوم خرداد مدال افتخار شیرمردان بی ادعایی است که آوازه نام و نشان‌شان به بلندای تاریخ این سرزمین کهن و متمدن طنین انداز شد و بر قله رفیع شرف و مردانگی به ثبت رسید.

در روز سوم خرداد دلاور مردان سرزمین ایران اسلامی با اتکا به سلاح باور، قدرت ایمان و پایداری وصف نا شدنی توانستند، در برابر زیاده خواهی های برخی کشورهای مرتجع منطقه و اربابان غربیشان بایستند و مانوری از اقتدار، صلابت و استقامت را به نمایش گذارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز شکوهمند و فرخنده، سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر و روز ملی مقاومت و ایثار را  به  خانواده‌های معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان دوران دفاع مقدس و فاتحان و یادگاران عملیات « الی بیت المقدس:» به ویژه مردم همیشه در صحنه استان زنجان، تبریک عرض نموده و برای همگان توفیق روز افزون و عزت و سربلندی مسئلت دارم.

 

Print

تعداد نمایش ها (40)/نظرات (0)

x
replica watches for sale
دی ان ان
123movies