Fa     En
چهارشنبه, 17 خرداد,1402
Menu

آرشیو اخبار مراکز

محمدرضا انصاری به مناسبت فرا رسیدن روز معلم  این روز را به مربیان مراکز  تابعه و آموزشگاه‌های  آزاد تبریک گفت.

محمدرضا انصاری به مناسبت فرا رسیدن روز معلم این روز را به مربیان مراکز تابعه و آموزشگاه‌های آزاد تبریک گفت.

محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به مناسبت فرا رسیدن روز معلم با صدورپیامی این روز را به مربیان مراکز تابعه و آموزشگاه‌های آزاد تبریک گفت.

دسته ها: اخبار سایت


محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان به مناسبت فرا رسیدن روز معلم با صدورپیامی این روز را به مربیان مراکز تابعه و آموزشگاه‌های آزاد تبریک گفت.

متن پیام به‌شرح زیر است:


مربیان محترم مراکز تابعه و آموزشگاه‌های آزاد

باسلام و تحیت

« به نام آنکه جان را فکرت آموخت »دوازدهم اردیبهشت، سالروز شهادت معلمِ شهید، مرتضی مطهری و روز پاسداشت مقام والای معلم و استاد، بر همۀ معلمان و دست‌اندرکاران عرصه تعلیم و تربیت گرامی باد.

روز معلم یادآور شکوه و عظمت فرهیختگانی است که در پرتو شمع وجود خود، زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته و با تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم، آینده سازان را برای تحقق چشم اندازهای آینده می‌پرورانند.

بی شک وظیفه‌ای والاتر از ساختن نگرش و ایجاد تفکری نو در ذهن و قلب آینده‌سازان این سرزمین وجود ندارد و این افتخار بزرگ، توفیقی الهی و مسئولیتی بی‌همتا است که علاوه بر دانش و بینش، عشق و بردباری نیز می‌طلبد. پیکره پیشرفت و تعالی و مکنت هر مملکتی را مروجین دانش و بینش آن سرزمین می‌سازند و راه و رسم خوب زیستن، اندیشیدن و طراوت تربیت توحیدی را مربیان، معلمان و استادان آن جامعه با روشنای صبح صادق امید و دانایی ترسیم می‌کنند و موفقیت نسل‌های گذشته، حال و آینده ما در گروی اهتمام خستگی ناپذیر و پرفروغ این مجاهدان عرصه تعلیم و تزکیه است.

اینجانب به نوبه خود ضمن ارج نهادن به مقام شامخ استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن هفته گرامیداشت معلم را خدمت جنابعالی، همکاران، معلمان و اساتید فرهیخته و فرهنگ آفرین کشور که دلسوزانه و متعهدانه در انجام وظایف سازمانی خود در تلاش هستند تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

امیدوارم در پناه خداوند متعال، در تربیت و تعلیم فرزندان عزیز و آینده سازان میهن اسلامی‌مان همواره موفق و سلامت باشند.محمدرضا انصاری

مدیرکل
Print

تعداد نمایش ها (38)/نظرات (0)

x
replica watches for sale
دی ان ان
123movies