Fa     En
ﺳﻪشنبه, 18 مرداد,1401
Menu

آرشیو اخبار مراکز

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان؛ ضرورت تکریم و بهره‌مندی از ظرفیت خیرین، به منظور توسعه آموزش‌های مهارتی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان؛ ضرورت تکریم و بهره‌مندی از ظرفیت خیرین، به منظور توسعه آموزش‌های مهارتی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در دومین جلسه‌ی کمیته مجمع خیرین مهارت گفت: ضرورت تکریم و بهره‌مندی از ظرفیت خیرین، به منظور توسعه آموزش‌های مهارتی

دسته ها: اخبار سایت

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: در راستای كمك به توسعه اشتغال پايدار و مبارزه با پديده بيكاري و نيل به اهداف سند توسعه كشور در افق 1404 و اهداف و سياست‌هاي كلي اشتغال و اقتصاد مقاومتي، و با استناد به قوانین و اسناد بالادستی به ویژه قانون نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و به منظور گسترش و بهسازی مهارت‌آموزی و فراهم نمودن زمینه‌های ایجاد اشتغال پایدار، دومین جلسه‌ی کمیته خیرین مهارتی با حضور اعضای کمیته و به ریاست محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در سالن جلسات اداره‌کل در حال  برگزاریست.

محمدرضا انصاری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان هدف اصلي تشكيل مجمع خيرين مهارتي را ساماندهي امور خيرين در حوزه مهارت آموزي، كمك و حمايت در راستاي هم افزايي و همسويي مجموعه دولتي و غيردولتي، سوق دادن افراد نيازمند به مهارت آموزي و اشتغال آبرومند، تهيه نقشه راه پيشنهادي با اهداف مشخص توسط حاضرين، آسيب شناسي و ... بيان نمود.

وی گفت: مجمع خیرین توسعه و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باید مجمع راهبردی برای توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باشد و ضرورت دارد که راهبردهای کلان حوزه مهارت در این فضا تعیین شود زیرا بهترین و واقعی‌ترین فضای ارتباط با دنیای واقعی است

انصاری مکاتبه با خیرین، دستگاه‌ها، نهادها، انجمن‌ها و تشکیل کمیته مهارت‌آموزی شهرستان، برگزاری جلسه شورای مهارت شهرستان‌ها با حضور فرمانداران و عضویت افراد خیر در شورای مهارت استان تاکید نمود.

وی تشریح قانون حمایت خیرین از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، بررسی نحوه ثبت و تشکیل رسمی مجمع و تشریح راهکارهای همکاری خیرین در آموزش‌های مهارتی را از برنامه‌های این جلسه دانست.

در ادامه حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص پیشبرد اهداف، بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و حمایت‌های سایر دستگاه‌ها در بخش خصوصی و استفاده از برنامه‌ریزی‌های راهبردی ارائه کردند.

 

Print

تعداد نمایش ها (42)/نظرات (0)

x
replica watches for sale
دی ان ان
123movies