Fa     En
پنجشنبه, 16 تیر,1401
Menu

آرشیو اخبار مراکز

مسابقات ملی مهارت، مرجعی برای گزینش نخبگان این عرصه و سنجش سطح مهارتی کشور در مقایسه با جهان است.

مسابقات ملی مهارت، مرجعی برای گزینش نخبگان این عرصه و سنجش سطح مهارتی کشور در مقایسه با جهان است.

برای اولین باربه همت اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در کشور اجرا شد: برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات آزاد کشوری رشته ملیله‌سازی

دسته ها: اخبار سایت

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان: مراسم افتتاحیه مسابقات آزاد کشوری رشته ملیله‌سازی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، معاونت فرهنگی شهرداری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان و جمعی از مسؤولان استانی و کشوری در محل موزه کارخانه کبریت برگزار شد.

محمدرضا انصاری در حاشیه برگزاری مراسم افتتاحیه مسابقات آزاد کشوری رشته ملیله‌سازی گفت: مسابقات ملی مهارت، مرجعی برای گزینش نخبگان این عرصه و سنجش سطح مهارتی کشور در مقایسه با جهان است.

وی ایجاد بستر مناسب جهت رقابت سالم بین مهارت‌آموزان را یکی از اهداف برگزاری این مسابقات در سطح کشور دانست و گفت: اعتلای ارزش کار در میان جوانان، امکان تبادل تجربیات فنی و حرفه‌ای میان جوانان، شکوفایی استعدادهای مهارتی، فراهم کردن رقابت میان جوانان و نیز توسعه فرهنگ کار و مهارت‌آموزی از جمله اهداف برگزاری مسابقات است.

انصاری در ادامه افزود: به دنبال نخبه‌پروری و شناسایی این افراد هستیم تا بتوان از طریق هدایت و سرمایه‌گذاری موجب شکوفایی و بروز استعدادهای جوانان در جامعه باشیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان تصریح کرد: مسابقات با حضور 8 استان( اصفهان-زنجان- کرمان-سمنان-خراسان رضوی-همدان- چهارمحال و بختیاری- قزوین)در محل موزه کارخانه کبریت، شرکت کردند. داوران بسیار خوبی در سطح کشوری و بین المللی داوری این مسابقات را برعهده دارند.

Print

تعداد نمایش ها (64)/نظرات (0)

x
replica watches for sale
دی ان ان
123movies