Fa     En
پنجشنبه, 16 تیر,1401
Menu

آرشیو اخبار مراکز

نشست صمیمی جواد بازرگان مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان و هیأت همراه با محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان

نشست صمیمی جواد بازرگان مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان و هیأت همراه با محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان

جواد بازرگان مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان و هیأت همراه با محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان دیدار و گفتگو کردند.

دسته ها: اخبار سایت

به گزارش روابط عمومي اداره‌كل آموزش فني و حرفه‌اي استان زنجان: جواد بازرگان مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان و هیأت همراه با محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست، تدوین استاندار و سند حرفه مشترک در رشته‌های ورزشی، توانمندسازی مهارتی، آموزش از مربیان اداره‌کل ورزش و جوانان، سنجش از اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای، ایجاد مشاغل جدید با ارائه آموزش‌های مشترک از جمله تعمیر وسایل ورزشی،  ارائه آموزش‌های کار در محیط واقعی توسط مراکز معرفی شده اداره ورزش و جوانان، ارائه و مشارکت خدمات نمایشگاهی در برنامه‌های اداره‌کل ورزش و جوانان با هدف توانمندسازی جوانان، اوقات فراغت ارائه برنامه‌های گذر مهارت ارائه آموزش‌های تحکیم خانواده و... در پارک‌ها و اماکن ورزشی با همکاری دو اداره‌کل، تخصیص ظرفیت اماکن ورزشی در اختیار اداره‌کل ورزش و جوانان به اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای به جهت استفاده همکاران مطرح شد.

انصاری اظهارکرد: مهارت آموزی، مهارت اندوزی، کارآفرینی و اشتغال زایی جوانان و اقشار نیازمند کار از جمله عوامل تفکیک ناپذیری هستند که با تعامل وهم افزایی هر دو دستگاه میسر خواهد شد..

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان تصریح کرد: باید تلاش بیشتری در اجرایی شدن طرح‌ها شود.

وی ابراز امیدواری کرد این نشست ها گامی درجهت پیشبرد اهداف سازمانی باشد.

Print

تعداد نمایش ها (62)/نظرات (0)

x
replica watches for sale
دی ان ان
123movies