Fa     En
ﺳﻪشنبه, 18 مرداد,1401
Menu

آرشیو اخبار مراکز

هم زمان با هفته ملی مهارت و کارآفرینی؛ غبار روبی مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا توسط كاركنان اداره‌كل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان

هم زمان با هفته ملی مهارت و کارآفرینی؛ غبار روبی مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا توسط كاركنان اداره‌كل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان

همزمان با هفته ملی مهارت به منظور صيانت از ارزش‌ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي، مدیرکل و كاركنان اداره‌كل آموزش فني و حرفه‌اي استان با حضور بر مزار شهدای انقلاب اسلامی و با غباروبی و گل افشانی بر مزار شهدای ۸ سال دفاع مقدس با آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی تجديد ميثاق كردند.

دسته ها: اخبار سایت

به گزارش روابط عمومي اداره‌کل آموزش فني و حرفه‌اي استان زنجان: همزمان با هفته ملی مهارت به منظور صيانت از ارزش‌ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي، مدیرکل و كاركنان اداره‌كل آموزش فني و حرفه‌اي استان با حضور بر مزار شهدای انقلاب اسلامی و با غباروبی و گل افشانی بر مزار شهدای 8 سال دفاع مقدس با آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی تجديد ميثاق كردند.

محمدرضا انصاری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در این آئین گفت: امروز خانواده معظم شهدا با دل‌هايي سرشار از ايمان و خوشنودي از شهادت فرزندانشان ثابت كرده‌اند كه در راه ارزش‌هاي اسلامي مي‌بايست دين خود را ادا نمود.

انصاری افزود: خانواده شهدا افتخار ملت ما هستند و شهيد جاودانه ترين و مقدس ترين واژه انقلاب است و مسئولان نيز بايستي در اين مسير، شأن خانواده‌هاي معظم شهدا را حفظ نمايند.

وی گفت: شهداي ما با بصيرت و آگاهي راه امامت و ولايت را پيمودند و در اين مسير نيز شهادت را مقدم بر حيات مادي دانستند و امروز نيز خانواده هاي آن بزرگ مردان همان مسير را با افتخار و سربلندي طي مي كنند.

انصاری شهدا را سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ذکر کرد و تصریح نمود: پاسداشت مقام شامخ شهدا و دیدار با خانواده های معظم شهدا وظیفه ای همگانی است چرا که شهدا با نثار جان خود موجب سربلندی نظام و پیروزری انقلاب در مقابل قدرت‌ها شدند.

Print

تعداد نمایش ها (41)/نظرات (0)

x
replica watches for sale
دی ان ان
123movies